Víte, že

si u nás můžete prodloužit záruku na svoji výpočetní techniku a to až na pět let?

Víte, že

si standardní záruku můžete rozšířit i na případy náhodného poškození nebo odcizení.

Archiv aktualit 
04.8.2017

Kanál Nat Geo Wild v HD kvalitě

Od 4.8.2017 můžete sledovat kanál Nat Geo Wild v HD kvalitě. 

 • Celý text

  Kanál Nat Geo Wild v HD kvalitě

  Od 4.8.2017 můžete sledovat kanál Nat Geo Wild v HD kvalitě. Kanál Nat Geo Wild HD nabízí neobyčejná setkání člověka s divokou přírodou, fascinující detailní záběry ze světa zvířat pro celou rodinu. Zachycuje dechberoucí záběry z nejodlehlejších koutů Země přes hrůzyplné hlubiny oceánů až po chráněné parky v našem okolí.

27.7.2017

Rozšíření mikrovlnné sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naší mikrovlnnou síť, a to konkrétně na adrese Štyrsova 105/5, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření mikrovlnné sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Štyrsova 105/5 v Mladé Boleslavi nyní můžete být připojeni i vy, naším internetovým připojením pomocí mikrovlnné sítě. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

27.7.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Tovačovského 164, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Tovačovského 164, Mladá Boleslav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

21.7.2017

Reportáž o WiFi Aruba

Naše projekty s technologií WiFi Aruba, které lze použít ve firemní i veřejném sektoru, neunikly pozornosti medií.

 • Celý text

  Reportáž o WiFi Aruba

  I Vy se můžete o tomto jedinečném řešení dozvědětí více: zde

29.6.2017

Rozšíření mikrovlnné sítě - Dražice

Rozšířili jsme pro vás naší mikrovlnnou síť, a to konkrétně na adrese Dražice 73, Benátky nad Jizerou.

 • Celý text

  Rozšíření mikrovlnné sítě - Dražice

  Na adrese Dražice 73, Benátky nad Jizerou nyní můžete být připojeni i vy, naším internetovým připojením pomocí mikrovlnné sítě. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

29.6.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Mírová 344 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Mírová 344 v Milovicích, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

28.6.2017

Rozšíření pokrytí - Prodašice

V obci Prodašice jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Prodašice

  V obci Prodašice jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

26.6.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Mírová 379 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Mírová 379 v Milovicích, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

12.6.2017

Novinky Applu na vlastní oči

Díky našim odborníkům si již nyní můžete vyzkoušet iOS 11 a macOS High Sierra. Nemusíte čekat až na podzim!

 • Celý text

  Novinky Applu na vlastní oči

  Společnost Apple na své poslední Keynote představila především nové operační systémy.
  High Sierra zdokonalí všechny funkce a aplikace používané na počítačích Mac. Více nástrojů ve Fotkách, nový způsob ukládání dat, lepší přehrávání videa nebo třeba inovované Safari, které nedovolí internetovým prodejcům, aby sledovali, co si prohlížíte a otravovali vás inzeráty.
  Nový iOS 11 zase váš iPad promění ve snadno ovladatelný rychlý pracovní nástroj. Přitom současně otevírá ohromné možnosti pro rozšířenou realitu v hrách a aplikacích na iPadech i iPhonech.
  Obě novinky, které budou veřejnosti dostupné až na podzim, si již nyní – díky vývojářským certifikacím našich odborníků – můžete vyzkoušet v prodejně Dragon Internet. Kterýkoliv všední den od 8 do 18 hodin jsme připraveni vám ukázat macOS High Sierra na novém MacBooku Pro s Touch Barem. iOS 11 jsme nainstalovali na iPad Pro 12,9 palců.
  Protože vám v okolí těžko poradí někdo lépe než my, poskytujeme samozřejmě také konzultace, případně testování firemních aplikací pro nasazení obou nových operačních systémů.
  Veškeré podrobnosti k macOS High Sierra a iOS 11 naleznete přehledně na www.apple.com/cz/macos/high-sierra-preview a www.apple.com/cz/ios/ios-11-preview.

   

09.6.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese T. G. Masaryka 1009, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese T. G. Masaryka 1009, Mladá Boleslav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

09.6.2017

Bezplatné Wi-Fi na hudebním festivalu Krásná louka fest

Hudební festival Krásná louka fest nabídl návštěvníkům bezplatné WiFi vysokorychlostní připojení, které zajišťovala společnost Dragon Internet a.s. 

 • Celý text

  Bezplatné Wi-Fi na hudebním festivalu Krásná louka fest

  Hudební festival Krásná louka fest nabídl návštěvníkům bezplatné vysokorychlostní připojení, které zajišťovala společnost Dragon Internet a.s. Dnešní uživatelé využívají svá mobilní zařízení naplno a chtějí využívat Facebook, YouTube, Instagram apod. Stávající GSM sítě neumí odbavit tisíce účastníků, koncentrovaných na malém místě, právě pro tyto akce je vhodné vybudovat dočasnou Wi-Fi síť.
  Návštěvníci se připojovali na zcela novou unikátní WiFi technologii HPE Aruba, která umožňuje rychlosti až do výše 100Mb/s. Během konání akce se do sítě připojilo 20% z několika tisíc návštěvníků festivalu. K rovnoměrnému pokrytí festivalu bylo strategicky rozmístěno několik přístupových bodů, v nejvzdálenějších částech festivalu dosahovalo připojení ryhlosti přesahující 50Mb/s.
  Naším cílem je co nejméně zatěžovat účastníky, proto se nemusí registrovat, nebo vyplňovat dotazníky a uvádět své emailové adresy. V síti Dragon Internet se pouze přihlásí a jsou připojeni. V blízké době bude společnost Dragon Internet a.s. zabezpečovat touto technologií i několikanásobně větší festivaly, kde připravíme internetové připojení pro více jak 50 000 uživatelů. Ani to však není konečný limit. V současné době pracujeme na projektech s technologié HPE Aruba, které změní vnímání Wi-Fi technologií v běžném životě.

07.6.2017

Rozšíření pokrytí - Benátecká Vrutice

V obci Benátecká Vrutice jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Benátecká Vrutice

  V obci Benátecká Vrutice jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

05.6.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Dukelská 323 - 325 a Dvořákova 340 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Dukelská 323 - 325 a Dvořákova 340 v Milovicích, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

18.5.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Rakouská 543 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Rakouská 543 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

04.5.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Viničná 1479 - 1480, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Viničná 1479 - 1480, Mladá Boleslav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

28.4.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 415 - 416 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 415 - 416 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

25.4.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 345 - 346 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 345 - 346 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

11.4.2017

Rozšíření pokrytí - Horky nad Jizerou

V obci Horky nad Jizerou jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Horky nad Jizerou

  V obci Horky nad Jizerou jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

11.4.2017

Office 365 v nabídce Dragon Internet

Flexibilní softwarové řešení pro organizace - Office365

 • Celý text

  Office 365 v nabídce Dragon Internet

  Přinášíme Vám moderní hostované služby světového výrobce Microsoft s flexibilní volbou rozsahu podnikových nástrojů, s důrazem na efektivnost provozu a nízké vstupní investice.Office 365 pro firmy umožňuje přístup k nástrojům Microsoft Office prakticky odkudkoli a k tomu nabízí služby pro spolupráci, které se snadno spravují.

10.4.2017

Rozšíření mikrovlnné sítě - Kosmonosy

Rozšířili jsme pro vás naší mikrovlnnou síť, a to konkrétně na adrese Hradišťská 184/3, Kosmonosy.

 • Celý text

  Rozšíření mikrovlnné sítě - Kosmonosy

  Na adrese Hradišťská 184/3, Kosmonosy nyní můžete být připojeni i vy, naším internetovým připojením pomocí mikrovlnné sítě. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

10.4.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Smetanova 336 - 338 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Smetanova 336 - 338 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

30.3.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 351 - 353 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 351- 353 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

22.3.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 368 - 370 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 368 - 370 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

16.3.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Českobratrské náměstí 57, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Českobratrské náměstí 57, Mladá Bolesav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

16.3.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Dvořákova 341-342 a Suchardova 343 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Dvořákova 341-342 a Suchardova 343 v Milovicích, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

14.3.2017

Rozšíření mikrovlnné sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naší mikrovlnnou síť, a to konkrétně na adrese Nerudova 616/30, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření mikrovlnné sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Nerudova 616/30  v Mladé Boleslavi nyní můžete být připojeni i vy, naším internetovým připojením pomocí mikrovlnné sítě. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

08.3.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Kaštanova 668 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Kaštanova 668 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

08.3.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Boženy Němcové 666/1, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Boženy Němcové 666/1, Mladá Bolesav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

20.2.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 329 a Družstevní 330 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 329 a Družstevní 330 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

15.2.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Lomená 377 - 378 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Lomená 377 - 378 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

14.2.2017

Rozšíření pokrytí - Kropáčová Vrutice

V obci Kropáčová Vrutice jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Kropáčová Vrutice

  V obci Kropáčová Vrutice jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

09.2.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 354-355 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 354 - 355 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

03.2.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Železná 160, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Železná 160, Mladá Bolesav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

27.1.2017

Rozšíření pokrytí - Horní Slivno

V obci Horní Slivno jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Horní Slivno

  V obci Horní Slivno jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

26.1.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 411 - 412 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Leteká 411 - 412 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

24.1.2017

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Družstevní 331-332, Dukelská 356-358 a Lomená 375-376 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Družstevní 331-332, Dukelská 356-358 a Lomená 375-376 v Milovicích, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

20.1.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Bělská 118 a 139, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adresách Bělská 118 a 139, Mladá Bolesav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

13.1.2017

Rozšíření pokrytí - Mladá Boleslav/Podolec

V lokalitě Podolec jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Mladá Boleslav/Podolec

  V Mladé Boleslavi v lokalitě Podolec jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

10.1.2017

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Pražská brána 112, Mladá Boleslav.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Pražská brána 112, Mladá Bolesav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

29.12.2016

Vyzkoušejte si revoluční Touch Bar

Zastavte se v naší prodejně vyzkoušet si nejnovější Apple MacBook Pro s Touch Barem a čtečkou otisků prstů.

 • Celý text

  Vyzkoušejte si revoluční Touch Bar

  Nový MacBook Pro je rychlejší a výkonnější než dřív, přitom podstatně tenčí a lehčí. Má vůbec nejjasnější, nejbarevnější displej ze všech přenosných Maců. A představuje revoluční Touch Bar – skleněný Multi-Touch proužek integrovaný v klávesnici, na kterém máte po ruce přesně ty nástroje, co právě potřebujete. Nový MacBook Pro vychází z převratných nápadů. A jen čeká na ty vaše.

  Hlavní vlastnosti
  • Touch Bar
  • Touch ID
  • Brilantní Retina displej
  • Dvoujádrový Intel Core i5
  • Intel Iris Graphics 550
  • Ultrarychlé SSD úložiště
  • Čtyři porty Thunderbolt 3
  • Výdrž baterie až 10 hodin
  • Wi‐Fi 802.11ac
  • Force Touch trackpad
  • Vesmírně šedý nebo stříbrný

20.12.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dětská 359 - 360 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dětská 359 - 360 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

19.12.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 326 - 328 a Družstevní 339 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 326 - 328 a Družstevní 339 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

15.12.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 362 - 363 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 362 - 363 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

13.12.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Smetanova 333 - 335 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Smetanova 333 - 335 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

09.12.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 417 - 418 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 417 - 418 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

05.12.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Dukelská 364 - 365 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Dukelská 364 - 365 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

09.11.2016

Rozšíření pokrytí - Kněžmost

V Kněžmostě jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Kněžmost

  V Kněžmostě jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

09.11.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Spojovací 1305 - 1309 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Spojovací 1305 - 1309 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

03.11.2016

Rozšíření pokrytí - Bakov nad Jizerou

V Bakově nad Jizerou jsme dokončili realizaci dalšího přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Bakov nad Jizerou

  V Bakově nad Jizerou jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

18.10.2016

Rozšíření pokrytí - Kosmonosy

V Kosmonosech jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Kosmonosy

  V Kosmonosech jsme dokončili realizaci dalšího nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

17.10.2016

Slavnostní vyhlášení výtvarné soutěže

Dragon Internet spolu s BK Mladá Boleslav a nákupním centrem Olympia vyhlásili vítěze třetího ročníku výtvarné soutěže.

 • Celý text

  Slavnostní vyhlášení výtvarné soutěže

  Dragon Internet spolu s BK Mladá Boleslav a nákupním centrem Olympia vyhlásili 11. října vítěze třetího ročníku výtvarné soutěže „Namaluj svět plný zábavy“. Děti z dětských domovů v mladoboleslavském regionu ztvárnily téma legračního počítače a legračního hokejového dresu.

  Autoři čtyř nejpovedenějších obrázků převzali hodnotné ceny od organizátorů a za přítomnosti patrona akce, Václava Kaláta, vedoucího odboru školství, kultury a tělovýchovy města Mladá Boleslav, se tímto dnem v prostorách nákupního centra otevřela vernisáž dětských prací.

13.10.2016

Odborná konference - IT v oblacích

Uspořádali jsme ve spolupráci s firmami Hawlett Packard Enterprise, Intel, Mibcon a Microsoft odbornou konferenci.

 • Celý text

  Odborná konference - IT v oblacích

  Ve čtvrtek 6. října jsme ve spolupráci s firmami Hawlett Packard Enterprise, Intel, Mibcon a Microsoft odbornou konferenci s názvem IT v oblacích. Zaměřena byla zejména na problematiku cloudů a virtuálních privátních serverů.

  V technicky dokonalém prostředí Leteckého muzea Metoděje Vlacha si vyslechli návštěvníci tyto přednášky:

  • Cloudová řešení Dragon (představení nového oddělení Dragon Internet a portfólia jeho služeb)
  • SAP v hostovaném prostředí (případová studie nasazení cloudových technologií do firmy FAST)
  • Internet věcí (poutavá přednáška o blízké i vzdálené budoucnosti v podání ředitele HPE)

  Po skončení přednášek účastníci navštívili expozici Leteckého muzea Metoděje Vlacha, prolétli se na leteckém simulátoru či vyzkoušeli centrifugu. Šest vylosovaných štastlivců se vzneslo nad Mladou Boleslav a blízké okolí a mělo tak možnost vidět naše serverovny z výšky.

  Reportáž 1. Boleslavské televize naleznete zde.

12.10.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 395 - 396 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 395 - 396 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

10.10.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 399 - 400 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 399 - 400 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

05.10.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Lomená 373 - 374 a Kaštanová 672 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Lomená 373 - 374 a Kaštanová 672 v Milovicích, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

26.9.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 386 - 387 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 386 - 387 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

22.9.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 408 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 408 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

13.9.2016

Dragon Internet pořádá odbornou konferenci

Která se pod názvem "IT v oblacích aneb budování cloudové infrastuktury" uskuteční 6. října v Leteckém muzeu Metoděje Vlacha.

 • Celý text

  Dragon Internet pořádá odbornou konferenci

  IT v oblacích aneb Budování cloudové infrastruktury. 

  Pojďme se vznášet v oblacích, které zajistí efektivní správu podnikové infrastruktury a přinesou vaší společnosti ekonomické úspory. Navíc představíme realné implementace ve firemní praxi.

  Na setkání s vámi se 6. října v Leteckém muzeu Metoděje Vlacha těší tým Dragon Internet a experti významných partnerů.

  Partneři konference jsou Hawlett Packard Enterprise, Intel, Mibcon a Microsoft.

  Více informací, program a registrace na info.dragon.cz/konference2016

   

13.9.2016

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť v Mladé Boleslavi na adrese Pražská Brána 109.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Pražská Brána 109, Mladá Boleslav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

07.9.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 429 - 430 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 429 - 430 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

05.9.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Italská 699 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Italská 699 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

05.9.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Letecká 397 - 398 a Lomená 371 - 372 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Letecká 397 - 398 a Lomená 371 - 372 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

26.8.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Letecká 423 - 424 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 423 - 424 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

23.8.2016

Rozšíření pokrytí - Čejetice

V obci Čejetice jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Čejetice

  V obci Čejetice jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

23.8.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Mírová 472 a 473 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Mírová 472 a 473 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

16.8.2016

Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť v Mladé Boleslavi na adrese Zalužanská 1463.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Mladá Boleslav

  Na adrese Zalužanská 1463, Mladá Boleslav, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

15.8.2016

Dragon Internet je HP Silver partner

Ziskali jsme certifikace HP Silver server partner a Silver network partner v programu HPE Partner Ready pro rok 2016.

 • Celý text

  Dragon Internet je HP Silver partner

  Díky splnění náročných podmínek a získání mnoha technických či obchodních certifikací potvrzuje společnost Hawlet Packard Enterprise naši firmu jako HP Silver partner. Toto osvědčení dokládá vysokou odbornost našich pracovníků.

15.8.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adrese Družstevní 403 - 404 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Družstevní 403 - 404 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

02.8.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Letecká 384 - 385 a Letecká 407 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Letecká 384 - 385 a Letecká 407 Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

01.8.2016

Hewlett Packard Enterprise Partner Ready

Naši techničtí a obchodní specialisté si obnovili certifikace v programu Hewlett Packard Enterprise Partner Ready.

 • Celý text

  Hewlett Packard Enterprise Partner Ready

  V technické části programu HPE Partner Ready získali Lukáš Kaplan a Michal Kaňka certifikaci HP Accredited Technical Professional - Server Solutions V2.
  Lukáš Kaplan vlastní i HP Accredited Technical Professional - FlexNetwork Solutions V3.

  V obchodní části mají nově Michal David a Pavel Kružík certifikaci HPE Sales Certified - Enterprise Solution [2016]

28.7.2016

Rozšíření pokrytí - Sýčina

V obci Sýčina jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Sýčina

  V obci Sýčina jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

27.7.2016

E! nový kanál v nabídce

Do naší televizní nabídky jsme pro vás tento měsíc přiřadili nový kanál E!

 • Celý text

  E! nový kanál v nabídce

  Od července můžete v naší televizní nabídce sledovat nový kanál E!. Tento kanál jsme přiřadili do televizních balíčků FiberTV Ideal a FiberTV Extra.

26.7.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Letecká 388, 389, 390, 391, 393 a 394 v Milovicích.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Letecká 388, 389, 390, 391, 393 a 394 v Milovicích nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

29.6.2016

Rozšíření pokrytí - Mladá Boleslav/Belvedér

V Mladé Boleslavi v části Belvedér jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní i vy můžete využít našeho vysokorychlostního připojení.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Mladá Boleslav/Belvedér

  V Mladé Boleslavi v části Belvedér jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

17.6.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Dukelská 321 - 322 a Letecká 433 - 434.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Dukelská 321 - 322 a Letecká 433 - 434, Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

17.6.2016

Rozšíření mikrovlnné sítě - Loučenská 143, Vlkava

Rozšířili jsme pro vás naší mikrovlnnou síť, a to konkrétně na adrese Loučenská 143, Vlkava.

 • Celý text

  Rozšíření mikrovlnné sítě - Loučenská 143, Vlkava

  Na adrese Loučenská 143 ve Vlkavě nyní můžete být připojeni i vy, naším internetovým připojením pomocí mikrovlnné sítě. O připojení z pohodlí vašeho domova můžete zažádat zde.

10.6.2016

Rozšíření pokrytí - Jemníky

V obci Jemníky jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Jemníky

  V obci Jemníky jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

07.6.2016

Rozšíření pokrytí - Luštěnice

V obci Luštěnice jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Luštěnice

  V obci Luštěnice jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu.
  V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

31.5.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naši optickou síť, a to konkrétně na adresách Letecká 421 - 422.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adrese Letecká 421 - 422, Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

27.5.2016

Rozšíření optické sítě - Milovice

Rozšířili jsme pro vás naší optickou síť, a to konkrétně na adresách Dukelská 318 - 319, Letecká 409 - 410 a Letecká 413 - 414.

 • Celý text

  Rozšíření optické sítě - Milovice

  Na adresách Dukelská 318 - 319, Letecká 409 - 410 a Letecká 413 - 414, Milovice, nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí optické sítě. Navíc si můžete objednat i naší digitální televizi nejvyšší kvality v kombinaci s optickým připojením k internetu. A k tomu získáte záznamové služby na 6 měsíců zdarma! Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

28.4.2016

Rozšíření pokrytí - Bělá pod Bezdězem

V obci Bělá pod Bezdězem jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Bělá pod Bezdězem

  V obci Bělá pod Bezdězem jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu.

  V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

27.4.2016

Rozšíření pokrytí - Chloumek

V obci Chloumek jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Chloumek

  V obci Chloumek jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu.

  V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

27.1.2016

Rozšíření pokrytí - Kosmonosy

V obci Kosmonosy jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu.

 • Celý text

  Rozšíření pokrytí - Kosmonosy

  V obci Kosmonosy jsme dokončili realizaci nového přístupového bodu. V této lokalitě nyní můžete být připojeni i vy, naším vysokorychlostním připojením pomocí mikrovlnné sítě. Pro více informací navštivte přímo produktovou stránku s nabízenými tarify. Nebo rovnou zažádejte o připojení z pohodlí vašeho domova zde.

01.1.2016

PF 2016

Přejeme všem našim zákazníkům a partnerům hodně zdraví, úspěchů a spokojenosti v novém roce 2016.

 • Celý text

  PF 2016
16.12.2015

Otevírací doba v období Vánočních svátků.

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o otevírací době v období Vánočních svátků.

 • Celý text

  Otevírací doba v období Vánočních svátků.

  Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost omezené otevírací době v období Vánočních svátků a konce roku:

                    

  23. 12. 2015 8:00 - 18:00
  24. - 26. 12. 2015 zavřeno
  28. - 30. 12. 2015 8:00 - 18:00
  31. 12. 2015 8:00 - 13:00
  1. 1. 2015 zavřeno

   

09.12.2015

Vyzkoušejte si u nás Apple Pencil!

Zastavte se v naší prodejně vyzkoušet si nejočekávanější doplněk k iPadu Pro. Rádi vám předvedeme, čím je zcela revoluční.

 • Celý text

  Vyzkoušejte si u nás Apple Pencil!

  Apple Pencil. Prodloužená ruka představivosti.

  I kdybyste Apple Pencil viděli poprvé, dávno ho umíte používat. Od prvního okamžiku dělá to, co očekáváte. A daleko víc. Ať skicujete v parku, malujete portrét, nebo projektujete, Apple Pencil vám dává celou řadu nástrojů v jednom. A ani v nejmenším vás nebrzdí.

  Citlivá odezva. Bez prodlení.

  Od jiných tvůrčích nástrojů se Apple Pencil liší bleskovou odezvou. Jeho latenci – nepatrné zpoždění mezi začátkem tahu a zobrazením čáry na displeji – se nám totiž podařilo zkrátit na téměř nepostřehnutelnou míru. iPad Pro pozná, kdy se ho dotýkáte prstem a kdy v ruce držíte Apple Pencil. Když iPad Pro vnímá Apple Pencil, dotykový subsystém skenuje jeho signál 240krát za sekundu. Získává tak dvakrát víc datových bodů než při ovládání prstem. Tato data v kombinaci se softwarem Apple v praxi znamenají, že obrázek, který máte v hlavě, dělí od obrázku na displeji jen pár milisekund.

  Kreslete různou tloušťkou. Stačí přitlačit.

  V jeho štíhlém těle se skrývají jemné a přesné tlakové senzory, které dokážou vyhodnocovat nejrůznější síly. Pečlivě umístěný senzor přesně rozpoznává, jak silně na hrot Apple Pencilu tlačíte. Když chcete nakreslit tlustší čáru, přitlačte. Jemným dotykem kreslete tenoulinké čáry. Paleta kreativních efektů je prakticky neomezená. Stejně jako váš tvůrčí rozlet.

  Pusťte se do stínování. Stačí naklonit ruku.

  Dva senzory náklonu v hrotu Apple Pencilu vyhodnocují přesnou orientaci a úhel ruky. Multi-Touch displej pak při přirozeném psaní nebo kreslení rozpoznává relativní polohu obou těchto senzorů. Efekty stínování tak můžete dělat nakláněním Apple Pencilu stejně jako při kreslení uhlem nebo obyčejnou tužkou.

  Baterie nabitá na 12 hodin. Tvůrčí náboj je na vás.

  Pod magnetickým víčkem Apple Pencilu se skrývá konektor Lightning. Apple Pencil nabijete snadno tak, že ho zapojíte do iPadu Pro. Konektor je mírně prodloužený, abyste s nabíjením neměli problém, i když iPad Pro budete mít v Silikonovém pouzdru. Plně nabitý Pencil vám vydrží na 12 hodin čmárání, skicování, malování a překreslování. A když se vám Apple Pencil při používání vybije, stačí 15 vteřin nabíjení z iPadu Pro a vydrží vám další půl hodinu.

23.11.2015

Přijďte si vyzkoušet nový iPad Pro!

Zastavte se u nás na prodejně vyzkoušet si nový iPad Pro! Rádi vám předvedeme jeho velikost a rychlost, která vás pohltí.

 • Celý text

  Přijďte si vyzkoušet nový iPad Pro!

  iPad byl odjakživa výjimečný jednoduchostí, která člověka pohltí. Ovšem iPad Pro s velkorysým 12,9palcovým Retina displejem, téměř dvojnásobným výkonem CPU proti iPadu Air 2 a vylepšenou technologií Multi-Touch dává celému dojmu jiný rozměr. Není jen větší. Je to iPad, na kterém budete víc tvořit a budete produktivnější – v úplně novém měřítku.

  Plátno pro vaše největší myšlenky.

  Retina displej iPadu Pro má 5,6 miliónu pixelů – nejvyšší rozlišení ze všech iOS zařízení. Na 12,9palcové obrazovce jde střih 4K videa, příprava prezentací, řízení firmy a cokoli jiného snáz, rychleji a poutavěji. A přestavěný subsystém Multi‑Touch rozšiřuje možnosti interakce s iPadem.

  Nejvýkonnější čip pro nejschopnější zařízení.

  Srdcem iPadu Pro je nový čip A9X, třetí generace naší 64bitové architektury třídy stolních počítačů. Dosahuje až 1,8násobku výkonu CPU a dvojnásobku grafického výkonu iPadu Air 2. Takže i nejnáročnější aplikace běží jako nic.

  Každý dotyk je zážitek.

  iOS 9 je nejintuitivnější, nejvyspělejší a nejbezpečnější mobilní operační systém na světě. Jeho nové funkce, které naplno využívají obrovský výkon iPadu Pro, vám umožní být produktivnější a kreativnější. Multitasking se dvěma aplikacemi vedle sebe je hračka. A vylepšené funkce systému včetně Siri a hledání Spotlight dělají iPad ještě užitečnější. Jestli to vypadá, že iOS 9 a iPad Pro jsou pro sebe stvořené, tak právě tak to je.

  Větší iPad. Větší rozlet pro aplikace.

  V iPadu Pro dostanete paletu výchozích aplikací, se kterými snadno zvládnete podstatné každodenní záležitosti. A v App Storu najdete výborné aplikace navržené právě pro iPad, takže vám nic nebude bránit v rozletu.

  Ohromný skoro v každém směru.

  I přes svůj ohromný displej má iPad Pro neskutečně tenký a lehký profil – je silný jen 6,9 mm a váží 713 gramů. Díky pevnému unibody tělu působí vyváženě a bytelně. A přes všechny jeho schopnosti vás na iPadu Pro nejspíš nejvíc překvapí to, jak se vám ztratí v ruce.

  Zní skvěle. Po všech stránkách.

  Čtyřmi novými hi-fi reproduktory integrovanými v unibody konstrukci vytváří iPad Pro zvuk velkolepý jako jeho displej. Nový design produkuje poutavou zvukovou scénu s trojnásobným akustickým výstupem proti iPadu Air. Ale jde ještě dál. iPad Pro automaticky upravuje orientaci vysokých frekvencí podle toho, jak ho držíte. Takže ať hrajete hru, nebo se díváte na film, zvuk iPadu Pro vás vtáhne ještě víc než dřív.

  Zastavte se, rádi vám iPad Pro ukážeme nebo vám pomůžeme vybrat ten správný model.

29.10.2015

Konference Dragon 2015 ve Škoda Muzeu

Uspořádali jsme ve spolupráci s firmami Apple a Cisco odbornou konferenci zaměřenou na technologické novinky.

 • Celý text

  Konference Dragon 2015 ve Škoda Muzeu

  Ve čtvrtek 22. října 2015 jsme uspořádali ve spolupráci s firmami Apple a Cisco ve Škoda Muzeu odbornou konferenci zaměřenou zejména na technologické novinky obou zmíněných společností.

  V technicky dokonalém prostředí velkého sálu muzea vyslechli návštěvníci tyto přednášky:

  • - Cisco - řešení pro výzvy 2016
  • - iBeacon a jeho využití v podnikové praxi
  • - Carplay - Apple technologie v praxi
  • - Produktové novinky Apple
  • - Digitální domácnost

  Během celé akce mohli účastníci konference využít týmu našich odborníků nejen k diskuzi o vystavených produktových novinkách. Své portfolio představila rovněž firma Belkin, která je partnerem spolenosti Dragon.

  Jako dopolední program před konferencí jsme nabídli exkurzi do výroby Škoda Auto. Zájemce o prohlídku areálem továrny ve své premiéře provezl městský autobus s novým polepem naší firmy. Po skončení přednášek účastníci navštívili expozici Škoda Muzea. Díky na míru ušité hře o ceny si také řada z nich prakticky vyzkoušela technologii iBeacon, která byla tématem jedné z přednášek.

16.10.2015

Přijďte vyzkoušet nový iPhone 6s a 6s Plus!

3D Touch, Live Photos, hliník řady 7000, čip A9, fotoaparát a spousta dalších inovací. Na iPhonu se vlastně změnilo jenom všechno.

 • Celý text

  Přijďte vyzkoušet nový iPhone 6s a 6s Plus!

  iPhone 6s a iPhone 6s Plus přinášejí 3D Touch – zcela nový způsob interakce s iPhonem a funkci Live Photos, která mění statické fotky na úžasné živé vzpomínky. Oba modely obsahují inovace na všech úrovních – 12Mpx fotoaparát iSight a 4K videa, 5Mpx fotoaparát FaceTime HD s bleskem Retina, nový čip A9, Touch ID druhé generace a rychlejší LTE a Wi-Fi, používají zcela nové materiály a dodávají se ve 4 barevných provedeních, včetně nové růžovozlaté barvy. Oba modely iPhonu jsou dodávány s iOS 9, který je chytřejší a více prediktivní, obsahuje výkonné hledání a vylepšené funkce asistentky Siri a nové funkce v integrovaných aplikacích (včetně Poznámek a veřejné dopravy v Mapách) a má vylepšený výkon, životnost baterie, aktualizace softwaru a zabezpečení.

  Přijďte se osobně přesvědčit a dotknout vystavených iPhone 6s a iPhone 6s Plus. Předvedeme, poradíme a pomůžeme vybrat ten správný model pro vás!

   

10.9.2015

Zajistěte si pohodu i po dovolené

Ztráta nebo poškození pořízených fotografií, videí z prázdnin je naprostá katastrofa. Máme účinné a pohodlné řešení...

 • Celý text

  Zajistěte si pohodu i po dovolené

  Ztráta nebo poškození pořízených fotografií, videí z prázdnin je naprostá katastrofa. Máme účinné a pohodlné řešení, jak svá data z dovolené bezpečně ochránit. Službu Moje úložiště si oblíbíte díky pohodlnému ovládání v češtině, bezpečnému přístupu.

  Více informací o službě www.dragon.cz/moje-uloziste

13.8.2015

Spustili jsme nový internetový obchod

Nyní je náš e-shop přehlednější a díky novým funkcím bude váš nákup na obchod.dragon.cz daleko pohodlnější.

 • Celý text

  Spustili jsme nový internetový obchod

  Postupně jsme zprovoznili náš nový internetový obchod na adrese obchod.dragon.cz. 

  Přehlednější vzhled obchodu se přizpůsobuje zařízení, na kterém ho právě používáte, takže pohodlně objednáte z počítače, tabletu či mobilního telefonu.

  Mezi další novinky patří: Možnosti filtrování, více informací u zboží, porovnávání zboží, integrovaný nákup na splátky, vyhledávače spotřebního materiálu, související zboží, možnost více košíků, vaše oblíbené zboží a další funkce pro váš příjemný nákup.

  Vyzkoušet náš nový obchod můžete kdykoliv na adrese obchod.dragon.cz a nezapomeňte, že příjemnou výhodou může být i možnost osobního vyzvednutí u nás na prodejně, kde jsme od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00. Bez front a poledních pauz, s možností platby v hotovosti nebo kartou.

   

29.6.2015

Přijďte se dotknout budoucnosti notebooků.

Zastavte se u nás na prodejně vyzkoušet si nový MacBook! Rádi vám ukážeme, co je na něm tak tiše ohromující a revoluční.

 • Celý text

  Přijďte se dotknout budoucnosti notebooků.

  Nový MacBook je vystaven u nás na prodejně, kde si ho můžete nejen pořádně prohlédnout, ale i vyzkoušet všechny jeho funkce.

  Sám Apple tento MacBook uvádí dvojicí krátkých vět: Lehce napřed. O mnoho let. Přijďte se sami přesvědčit, rádi vám povíme, proč jsou tyto dvě věty podle nás pravdivé.

  Už základní parametry naznačují, že tento stroj je plnohodnotný Mac v podobě nejkompaktnějšího notebooku, který jste kdy viděli. Je tenký 13,1 mm, je lehký 0,9 kg a má úžasný 12 palcový retina displej s rozlišením 2304 x 1440 bodů (což je více než 3 milióny pixelů). Dále nově navržená plnohodnotná klávesnice pro pohodlnější a přesnější psaní.

  A pak je zde Force Touch trackapad, který budete chtít zmáčknout znovu a znovu. Je konstruovaný tak, aby na kliknutí reagoval stejně bez ohledu na to, kde ho stisknete. Tlakové senzory rozpoznají, jakou silou tlačíte, a tak umožňují ovládat Mac novými způsoby. Nejen, že se nechá krásně mačkat, ale umí i odpovědět pomocí hmatově vnímaných vibrací. Naši specialisté vám rádi ukáží tuto novinku, která se již začíná dávat i do MacBooků Pro.

  Nový MacBook je zkrátka tiše ohromující a to tak, že více tišší už být nemůže. Nový procesor Intel Core M páté generace společně se skvělým návrhem vnitřku MacBooku generují jen minimum tepla, takže není potřeba žádný větráček na chlazení počítače. 

  Další novinky, jako je terasovitá baterie která vyplňuje každý milimetr MacBooku a umožní tak i s tímto tenkým tělem dosahovat výdrže devíti hodin na jedno nabití. Nebo zcela nový konektor USB C, který umí připojit vše, co je potřeba, je oboustraný a to vše v třetinové velikosti oproti současnému USB. 

  To vše můžete mít ve třech pro Apple již známých barvách (zlaté, stříbrné a vesmírně šedé), několika možných konfiguracích a se softwarovou výbavou zdarma, na kterou jste u Apple zvyklí.

  Stačí si objednat zde nebo se zastavit u nás na prodejně a vybrat si konfiguraci, která vám bude vyhovovat.

   

26.3.2015

Moje úložiště

Privátní vzdálené úložiště dat určeno pro bezpečné zálohování dat. Přístup a obsluha dat jsou pouze v režii uživatele. 

 • Celý text

  Moje úložiště

  Nový internet s mega dávkou zabezpečení vašich dat. Rychlé, spolehlivé připojení k internetu prostřednictvím sítě Dragon a technologicky vyspělá služba privátního vzdáleného úložiště dat vám zajistí stálý přístup k informacím, bezpečnou ochranu všech typů uživatelských souborů proti ztrátě, příjemný a přehledný systém obsluhy privátního datového prostoru. Již za 29 Kč měsíčně (včetně DPH) tak získáte datový prostor o velikosti 10 GB a uspoříte náklady na pořízení a údržbu zálohovacího zařízení pro vaše soukromé účely. Více informací zde.

10.3.2015

Nový MacBook a informace o Apple Watch!

Apple odtajňuje revoluční MacBook 12" a podrobnější informace o očekávaných hodinkách. Apple TV v Česku zlevní.

 • Celý text

  Nový MacBook a informace o Apple Watch!

  Nejen lehčí a tenčí, ale také lepší je zcela nový MacBook 12". Produkt, který opět posouvá představu o tom, jak má vypadat laptop, představil generální ředitel Applu Tim Cook 9. března 2015 na první letošní Apple Keynote. Novinka otevírá třetí produktovou řadu notebooků se slavným symbolem nakousnutého jablka a přináší mnoho revolučních vylepšení. Mimo jiné si zákazníci mohou pořídit MacBook nejen v klasické stříbrné, ale také ve zlatém nebo vesmírně šedém provedení. Termín zahájení prodeje v České republice s námi samozřejmě nepromeškáte!

  Při březnové Keynote nechyběly ani podrobnějších informace o Apple Watch. Díky obsáhlé ukázce je již mnohem jasnější, jak používat hodinky, pro které již v tuto chvíli existují tisíce aplikací.

  Záznam Apple Keynote, v níž se také dozvíte, že Apple TV lze v Česku pořídit levněji nebo jak vypadá spolupráce firmy se zdravotnickými zařízeními, si můžete pustit na adrese http://www.apple.com/live/2015-mar-event/.

20.1.2015

Děti z dětských domovů přivítají nový rok.

Společně s BK Mladá Boleslav a CineStar opět pořádáme zážitkovou akci pro děti z dětských domovů.

 • Celý text

  Děti z dětských domovů přivítají nový rok.

  Společnost Dragon Internet a.s. spolu s BK Mladá Boleslav a CineStar navazuje na již šestiletou tradici pořádání zážitkových akcí pro děti z dětských domovů Na Celně, Horního Krnska, ON Mladá Boleslav. Úvodní akcí tohoto roku chtějí organizátoři podpořit tvůrčí činnost a kreativitu dětí.

  Přivítání nového roku 2015 se bude konat v prostorách multikina CineStar v Mladé Boleslavi dne 22.1.2015 od 9.00 do 12.30 hodin. Pro více než 160 dětí bude připraveno zábavné dopoledne plné zpěvu, tvůrčí práce v duchu tvorby novoročních předsevzetí, zážitků s maskotem Embíkem. Chybět nebude ani promítání premiérové pohádky Velká šestka.

  „Chceme opět rozzářit úsměvy dětí a vesele přivítat tento rok. Velice se těším na koláž s předsevzetími dětí, která budou zdobit interiér dětských domovů.“, uvedl Tomáš Dragon, předseda představenstva Dragon Internet.

17.12.2014

Otevírací doba o vánočních svátcích.

Během letošních svátků máme otevřeno bez omezení, jedinou výjimkou je 2. ledna 2015, kdy máme zavřeno. Zobrazit podrobnosti...

 • Celý text

  Otevírací doba o vánočních svátcích.
  Pondělí 22. 12. 2014 8:00 - 18:00
  Úterý 23. 12. 2014 8:00 - 18:00
  Středa 24. 12. 2014 Štědrý den ZAVŘENO
  Čtvrtek 25. 12. 2014 první svátek vánoční ZAVŘENO
  Pátek 26. 12. 2014 druhý svátek vánoční ZAVŘENO
  Sobota 27. 12. 2014 ZAVŘENO
  Neděle 28. 12. 2014 ZAVŘENO
  Pondělí 29. 12. 2014 8:00 - 18:00
  Úterý 30. 12. 2014 8:00 - 18:00
  Středa 31. 12. 2014 8:00 - 18:00
  Čtvrtek 1. 1. 2015 Nový rok ZAVŘENO
  Pátek 2. 1. 2015 ZAVŘENO
  Sobota 3. 1. 2015 ZAVŘENO
  Neděle 4. 1. 2015 ZAVŘENO

   

10.12.2014

Přijďte se podívat na nový iMac Retina 5K!

Až do konce roku si u nás na prodejně můžete na vlastní oči prohlédnout fascinující rozlišení nového iMac Retina 5K.

 • Celý text

  Přijďte se podívat na nový iMac Retina 5K!

  Produktová řada iMac nyní obsahuje 27palcový iMac s fantastickým Retina 5K displejem v úžasném 5mm silném těle ze skla a hliníku. S procesory Intel Core čtvrté generace, výkonnými grafickými kartami AMD, Thunderboltem 2 a Fusion Drivem představuje 27palcový iMac s Retina 5K displejem kombinaci špičkového displeje a špičkového stolního počítače.

  Fantastický Retina 5K displej

  • Se 14,7 milióny pixelů a rozlišením 5120 x 2880 má iMac s Retina 5K displejem sedminásobné rozlišení oproti standardní HDTV a o 67 % více pixelů než 4K displej.
  • Vyšší kontrastní poměr pro jasnější bílé a tmavší černé
  • Plně laminované krycí sklo displeje tvoří brilantní displej s o 75 % menší odrazivostí.
  • Extrémně precizní antireflexní povrchová úprava umožňuje nekompromisní zobrazení živých a přesných barev.

  Přijďte se přesvědčit!

12.11.2014

iPad Air 2 a iPad mini 3 již v prodeji!

Nové modely u nás k objednání. Jsou plné moderních technologií, včetně snímače otisků prstů, nyní i v nádherné zlaté barvě. 

 • Celý text

  iPad Air 2 a iPad mini 3 již v prodeji!

  Nové modely jsou již k objednání, můžete vyřešit Vánoce už teď. Lepší tablety nenajdete!

  iPad Air 2

  Při tloušťce jen 6,1 mm je vůbec nejtenčí iPad zároveň i nejschopnější. Má přestavěný 9,7palcový Retina displej, revoluční snímač otisků prstů Touch ID, výkonný čip A8X s 64bitovou architekturou, nový fotoaparát iSight, vylepšenou kameru FaceTime HD, rychlejší bezdrát, iOS 8, iCloud a baterii s výdrží až 10 hodin. Obsahuje skvělé aplikace na práci a tvorbu. A spousta dalších aplikací je k dispozici v App Storu.

  Již od 13 490 Kč včetně DPH!

  iPad mini 3

  Nejvyspělejší iPad mini má snímač otisků prstů Touch ID, 7,9palcový Retina displej, výkonný čip A7 s 64bitovou architekturou, fotoaparát iSight, kameru FaceTime HD, rychlý bezdrát, iOS 8, iCloud a baterii s výdrží až 10 hodin. Obsahuje skvělé aplikace na práci a tvorbu. A spousta dalších aplikací je k dispozici v App Storu.

  Již od 10 690 Kč včetně DPH!

   

  Navštivte nás u nás v prodejně nebo si objednejte na apple.dragon.cz.

13.10.2014

iPhone 6 a 6+ u nás v prodeji!

V pátek 24. 10. bude zahájen oficiální prodej v ČR. Předobjednejte si a v pátek ráno bude váš iPhone 6 připraven u nás na prodejně!

 • Celý text

  iPhone 6 a 6+ u nás v prodeji!

  Jako autorizovaný prodejce firmy Apple vám s radostí oznamujeme, že iPhone 6 a iPhone 6+ bude v české republice dostupný od pátečního rána 24. 10. 2014. Konečné ceny a další podrobnosti uveřejníme v nejbližší možné době.

  Pokud chcete být informování o cenách, rozdílech v modelových řadách, nebo si rovnou předobjednat vybraný telefon, napište nám na e-mail: eshop@dragon.cz

06.10.2014

Přijď na sraz „Applistů“ v Mladé Boleslavi!

Ve čtvrtek 9. října se koná tradiční setkání příznivců značky Apple. Nyní o dojmech z poslední keynote, kalendářích a iOS 8.

 • Celý text

  Přijď na sraz „Applistů“ v Mladé Boleslavi!

  Pojďte si s námi shrnout dojmy ze zářijové Apple konference, kde byly představeny dva nové telefony iPhone a Apple Watch.

  Dále nás čeká shrnutí nejlepších aplikací/her z letních prázdnin, zvolení nejlepší aplikace pro správu kalendáře v iOS a tipy & triky na nový iOS 8.

  Kde se setkáme? V krásné klubovně boleslavského golfového klubu v Michalovicích.
  www.golfmladaboleslav.cz

  Kdy se uvidíme? Přesně v 19.00 hodin ve čtvrtek 9. 10. 2014.
  Co si vzít s sebou? Skvělou náladu. Více není třeba. Vstup je zdarma. Občerstvení je k dispozici za dostupné ceny ve vynikající kvalitě.

  Na setkání se těší tým AppleCafe