Obchodní manažeři pro firemní klienty


Petra Kračmarová
E-mail: kracmarova@dragon.cz
Tel.: +420 731 520 353

Vladimír Křehlík
E-mail: krehlik@dragon.cz
Tel.: +420 603 462 525

Martina Marušková
E-mail: maruskova@dragon.cz
Tel.: +420 731 682 447

Dodávky a instalace technologie HPE

Technologie HPE od Dragon Internet

HPE ProLiant server

HPE je momentálně v postavení jedničky na trhu serverů a to nejen díky nejnovější generace ProLiant serverů. ProLiant servery, nabízí optimální výpočetní výkon, bez ohledu na to, zda se jedná o malý stroj pro menšího zákazníka, nebo velký výpočetní cluster pro velkou korporaci. Architektura HPE ProLiant Gen10 serverů byla navržena tak, aby pomohla optimalizovat Vaše podnikání. 

HPE Storage

Široké produktové portfolio kvalitních datových úložišť umožňuje výběr správného modelu pro všechny velikosti a potřeby zákazníků. Produkty HPE Storage umožňují optimalizovat IT infrastrukturu pro lepší návratnost investice s možností vytváření virtualizací a cloudových řešení.

HPE Networking " Aruba"

HPE Aruba je globální lídr nejen v oblasti bezdrátových WiFi sítí, ale i v řešení správy, řízení přístupu uživatelů z jejich mobilních zařízení a v oblasti zabezpečení sítí.  Řešení se vyznačuje jednoduchou a komplexní integrací klasických i bezdrátových sítí. Nové technologie HPE Aruba jsou řízené inovacemi a zavádí nové trendy budování a správy sítí.

Užitečné informace
HPE ProLiant server
Více informací
zavřít
 • Produktové portfolio: ProLiant servery jsou rozděleny do tří hlavních produktových řad - ML, DL, a BL. Řada ProLiant ML zahrnuje servery v provedení volně stojícího toweru s možností doplnění disků a rozšiřujících karet, řada DL obsahuje servery pro univerzální použití v rackových rozvaděčích, a řada BL obsahuje blade servery, které se vkládají do HP BladeSystemů.
 • Rozšiřitelnost a spolehlivost: V serverech jsou využity nejnovější průmyslové standardy s dokonalým vyladěním HW, firmware, obslužných driverů a SW. HPE ProLiant Gen10 jsou perfektně připraveny pro budoucí potřeby zákazníků a všechny modely disponují vyladěním chlazení, včetně nejvyšší možné hustoty výkonu. Neustálá podpora a aktualizace všech SW komponent zajišťuje ochranu Vašich investic.
 • Dostupnost: Proaktivní sledování činnosti hardware za účelem odstranění závad ještě před jejich vznikem. Možnost automatické a snadné aktualizace v průběhu životnosti serverů.
 • Správa: Možnost rychlých hromadných změn i v rozsáhlých serverových farmách pomocí integrovaných nástrojů. Konvergence managementu se správou HPE Storage a HPE sítí.
 • Výkon: HPE Intelligent Tuning System nabízí na základě partnerství se společností Intel velké možnosti v oblasti výkonu procesorů Intel Xeon Scalable. Mezi tyto jedinečné funkce patří dočasně zvýšený výkon tak, aby odpovídal potřebám pracovního zatížení.

  HPE Scalable Persistent Memory je integrované řešení pro ukládání dat, které běží rychlostí operační paměti a disponuje kapacitou v řádu terabajtů. Data jsou uložena v DRAM a v případě výpadku napájení jsou zkopírována do Flash. Tato technologie otvírá nové možnosti výpočetního výkonu, přináší 20-30x rychlejší databázové operace. HPE škálovatelná persistentní paměť má nejvyšší rychlost paměti na trhu.
 • Bezpečnost: HPE ProLiant Gen10 patří k nejbezpečnějším standardním serverům na světě, HPE je prvním výrobcem, který dodává zabezpečení na úrovni čipů do svých průmyslových standardních serverů a zabývá se firmwarovými útoky, které jsou dnes jedním z největších hrozeb pro podniky a vlády. Na základě této nové bezpečné technologie společnost HPE rovněž oznámila pokrok v softwarově definované infrastruktuře, která přináší nové úrovně rychlosti přizpůsobení požadavkům a ekonomické flexibility.

  Certifikát důvěryhodnosti je uložen přímo v iLO čipu, čímž vytvoří nezměnitelný podpis v křemíku a brání serveru v bootování, pokud firmware neodpovídá danému podpisu. Vzhledem k tomu, že HPE má naprostou kontrolu nad svým vlastním křemíkovým čipem a firmwarem, je to jediný dodavatel v oboru, který může tuto výhodu nabídnout. Nový certifikát ochrany důvěryhodnosti zahrnuje nejmodernější technologie šifrování a detekce útoku.
HPE Storege
Více informací
zavřít

HPE Disk Enclosures

 • Rozšíření úložiště pro prostředí ProLiant serverů a MSA polí. 
 • Zákazníci mohou rozšiřovat své systémy aniž by museli provést úplný přesun svých dat na SAN nebo NAS úložiště.  
 • Technologie nabízí snadnou instalaci, nastavení a ovládání. Lze využít intuitivní nástroje pro správu, známé pro administrátory ProLiant a BladeSystemu. Jde o cenově dostupné řešení, kde investice rostou v souladu s potřebami podnikání v reálném čase.

HPE MSA Storage

 • Vhodné řešení pro využití při zpracování dat jako je virtualizace nebo hybridní cloud. Mnoho malých až středně velkých zákazníků hledá výhody řešení SAN, ale nemají dostatečný rozpočet. S řešením MSA se můžete těchto problémů zbavit díky cenově výhodnějšímu řešení. Storage lze připojit prostřednictvím nejrůzněnjších rozhraní jako například 8 Gb / 16 Gb FC, 1 Gb / 10 GbE iSCSI a 12 Gb SAS.
 • Veškeré modely jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi zabezpečení s rozšířenými funkcemi ochrany dat. Vysoký výkon je zajištěn možností ukládání dat na SSD disk

HPE 3PAR StoreServ

 • 3PAR StoreServ je nejvýkonnější a nejspolehlivější diskové pole pro ukládání Vašich dat z produktové rodiny HPE Storage. Nejnovější implementované technologie v rámci nového OS 3.2.1 optimalizují výkon SSD disků, zrychlující výkon i stávajících polí až o 20% bez nutnosti zakoupení nového hardwaru.
 • Prostřednictvím řešení Persona jsou rozšířeny možnosti polí o funkce SAN a NAS storage, s podporou blokového úložiště z jedné konvergované platformy. Správa HPE StoreServ úložišť je zjednodušena a urychlena pomocí inteligentní automatizace. Virtualizace HPE 3PAR StoreServ je mimo jiné optimalizována díky plné integraci s VMware, což zvyšuje možnosti spolupráce prostředí pro ukládání dat a zlepšuje efektivitu ve virtuální infrastruktuře zákazníka. HPE 3PAR StoreServ přináší výkon a flexibilitu potřebnou pro podporu růstu podnikání a umožnění klíčových iniciativ v oblasti IT, včetně virtualizace serverů, nasazení nových aplikací a řešení založených na cloudových aplikacích.
HPE Networking "Aruba"
Více informací
zavřít
 • HPE Aruba switche: Poskytují vysoký výkon a spolehlivost, ve spolupráci s ostatními bezdrátovými prvky a SW komponenty nabízejí komplexní řešení pro jednoduchou instalaci a správu celé sítě. Jsou optimální pro rychlé nasazení a komplexní řízení mobility. Switche jsou vybaveny multigigabitovými porty HPE Smart Rate Aruba Switches, které poskytují vysokorychlostní připojení.
 • HPE Aruba Access Points: Vysokorychlostní bezdrátové WiFi přístupové body s podporou nejnovějších standardů jako 802.11ac lze nasadit dle požadavků zákazníka pro menší instalace buď jako Aruba Instant AP, nebo pro větší a složitější instalace s využít režimu s kontrolérem. Nejnovější technologie AP Wave 2 poskytují ultra rychlosti a zvyšují tak efektivitu sítě. Použití standardu 802.11ac prodlužuje životnost baterie klientských zařízení o více než 30%.
 • HPE Aruba mobility Controllers: Aruba Mobility kontrolér zajišťuje centralizované řízení WiFi sítě včetně služeb IP, řízení bezpečnosti, řízení prioritizace aplikací, zakončování VPN, monitoring WIPS / WIDS, řízení vysílacího spektra přístupových bodů a jako stavové síťové firewally s integrovaným filtrováním obsahu.
 • HPE Aruba AirWave: Aruba AirWave je výkonný, intuitivní síťový operační systém pro správu kabelové a bezdrátové infrastrukturury z komponent HPE Aruba i komponent výrobců třetích stran. Aruba AirWave poskytuje informace o síťových zařízeních, uživatelích a provozovaných aplikacích. Uživatelé mohou používat AirWave k optimalizaci výkonu sítě, posílení bezpečnosti bezdrátového připojení a zlepšení provozu koncových uživatelů. Centralizované, intuitivní uživatelské rozhraní umožňuje: monitorování v reálném čase, proaktivní výstrahy, hlášení o chybách a účinné odstraňování problémů. Managment system identifikuje problémy s pokrytím RF, provoz UCC, výkon aplikací a stav sítě.
 • HPE Aruba ClearPass: Aruba ClearPass je SW řešení pro řízení přístupu k síti. Automatizované vynucování zásad přístupů do sítě zajišťuje oprávnění pouze pro schválené uživatele a zařízení. Aruba ClearPass poskytuje zabudované profily zařízení s webovým administrativním rozhraním, komplexním reportingem a upozornění v reálném čase. Pomocí kontextových dat služba ClearPass zajišťuje udělování oprávnění přístupu uživatelům a zařízením, zatímco vestavěný engine shromažďuje data v reálném čase napříč kategoriemi zařízení a verzemi operačního systému. ClearPass poskytuje srozumitelný přehled o přístupu k síti, zjednodušuje audity a identifikuje hrozby.
 • HPE Aruba AppRF: Aruba AppRF poskytuje správcům sítě přehled o svých aplikacích a kdo je používá. Prostřednictvím WebCC je možné filtrování adres URL, reputaci IP a filtrování geografických poloh. Technologie Adaptive Radio Management (ARM) systému Aruba optimalizuje chování klientů Wi-Fi, aby bylo zajištěno, že AP nebudou rušeny. PEF také poskytuje inteligentní zabezpečení pro mobilní telefony využívající vestavěné znalosti o mobilních aplikacích, zařízeních a škodlivých adresách URL
 • HPE Aruba Virtual Internet Access: Aruba Virtual Internet Access umožňuje zabezpečené vzdálené síťové připojení pro: Android, Apple iOS, Mac OS X, Linux a Windows. VIA automaticky vyhledá a vybere nejlépe zabezpečené připojení k podnikové síti. VIA také nabízí zkušenost s koncovým uživatelem a automaticky konfiguruje nastavení WLAN na klientských zařízeních. S ACR mohou mobilní zařízení využívající VIA využívat bezpečný přístup k sítím, které obsahují důvěrné a utajované informace.
 • HPE Aruba Mobility Meridian: Aruba Mobility Meridian - aplikační platforma Aruba (Meridian) je softwarová platforma mobilních aplikací, která umožňuje společnostem, jako
  jsou maloobchodníci, hotely/penziony, letiště a nemocnice vytvářet nebo vylepšovat mobilní aplikace, které se s mobilními zařízeními připojují. Služba Meridian poskytuje návštěvníkům mobilních aplikací informace specifické pro danou lokalitu a upozornění založená na blízkosti v rámci dané lokality.