Dárek plný rychlosti

Adventní čas je tady! Prožijte jej bez spěchu a rychlost ponechte na našem internetu. Dárek pro vás, gigabitový Wi-Fi router, máme připravený.

Objednejte si u nás internetové služby a získejte gigabitový Wi-Fi router zdarma*. Náš technik vám jej zdarma nastaví. Navíc pomůžeme s přechodem od dosavadního poskytovatele, kdy do doby ukončení přechodu, máte od nás internet zdarma.

*Pro získání výhod akce musíte uvést heslo "Dárek plný rychlosti".

Podmínky akce:

 1. Akci Dárek plný rychlosti (dále jen Akce) vyhlašuje společnost Dragon Internet a.s., sídlem Pod Loretou 883, Kosmonosy, PSČ: 293 06, IČ: 27237800, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. 9923 B (dále jen Vyhlašovatel).
 2. Akce trvá v období od 1. 12. 2021 do 31. 12. 2021.
 3. Akce se vztahuje na nově zřízené služby poskytování internetu na optické síti Dragon uvedené  v obchodním ceníku Dragon pod názvem FiberHome, a nebo na služby poskytované prostřednictvím mikrovlnné sítě Dragon uvedené v obchodním ceníku pod názvem Vario (dále jen internet Dragon).
 4. Účastníkem Akce se stává nový zákazník služeb internet Dragon a svým podpisem smlouvy získává nárok využít těchto výhod:
  1. Zdarma gigabitový router Archer C6.
  2. Zdarma instalace.
  3. Pomoc s přechodem od dosavadního poskytovatele internetových služeb.
  4. Zdarma Internet Dragon do doby ukončení procesu přechodu od dosavadního poskytovatele internetových služeb. (po maximální dobu 2 měsíců)
 5. Podmínkou využití výhod Akce je podpis Smlouvy o poskytování služeb internetu Dragon v minimální době trvání 12 měsíců
 6. Pro získání výhod Akce uvede účastník heslo “Dárek plný rychlosti”.
 7. Výhody Akce nelze kombinovat ani sčítat s jinými akčními nabídkami Dragon.
 8. Výhody Akce nelze zpeněžit, změnit obsah výhod či změnit dobu platnosti poskytnutí výhod.
 9. Proces uzavření Smlouvy o poskytování služeb internetu Dragon bude veden obchodním oddělením Dragon dle platných postupů, se kterými bude zákazník seznámen.
 10. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na neposkytnutí výhod v případě důvodného podezření na zneužívání Akce nebo pokud dojde k porušení jakéhokoliv předpokladu vzniku a/nebo trvání nároku na výhody Akce
 11. Nakládání s daty se řídí platným zněním zákona o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU( 2016/678).
 12. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo tato pravidla kdykoli jednostranně aktualizovat, doplnit či zrušit. Tyto změny oznámí zveřejněním změn na internetové stránce.