HBO Max

 

Nová HBO Max je tady! Od 8. 3. 2022 nahrazuje službu HBO GO. Nainstalujte si proto novou aplikaci HBO Max na vašich zařízeních a sledujte exkluzivní obsah, prémiové filmy z kin.
 

HBO Max s sebou přinese mnoho novinek, exkluzivního obsahu a premiérové filmy z kin. Navíc si budete moci vychutnat podívanou z produkce Warner Bros., HBO, Max Originals, DC, Cartoon Network a spoustu další zábavy, poprvé na jednom místě.

Výhody služby HBO Max:

  • Sledování pořadů až na 3 zařízeních souběžně
  • Až 5 programových profilů na míru podle zájmů členů rodiny
  • Sledování pořadů kdekoliv na cestách
  • Nový, rozšířený obsah programů

Nejčastejší otázky

Co je HBO Max?

HBO Max je zcela nová streamovací platforma. Přináší nový obsah ze světových produkcí. Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network a dalších.

Kdy dorazí HBO Max do Česka?

HBO Max je dostupná od 8.3.2022.

Musím se registrovat?
Stávající předplatitelé služby HBO GO získávají okamžitý přístup v den spuštění služby HBO Max bez potřeby registrace. Pro nové předplatitele služby HBO Max je potřeba nás kontaktovat.
Co se stane s mým předplatným HBO GO?

Vaše předplatné bude automaticky převedeno na účet nové služby HBO Max.

Musím si stáhnout novou aplikaci?

Ano. Spuštěním nové služby HBO Max je potřeba si stáhnout její aplikaci. Aplikace HBO GO přestane fungovat od 8.3.2022.

Co se stane s televizními kanály HBO?

Televizní kanály HBO budou i po spuštění HBO Max fungovat ve stejném režimu. Pokud máte jak HBO kanály, tak účet na HBO GO, můžete si od 8. března užívat všechen obsah z produkce HBO a mnoho dalších titulů na HBO Max. Naši partneři se s vám brzy spojí a podělí se s vámi o podrobnosti.

Na jakém zařízení spustím novou službu HBO MAX?

Televizory Samsung

Aplikaci HBO Max spustíte pouze na modelových řadách televizorů Samsung z roku 2016 a novějších. Mají operační systém Tizen. Podrobný přehled kompatibilních přijímačů najdete na stránce aplikace v Samsung Appstore. Návod na ověření verze systému televizoru a na jeho případnou aktualizaci naleznete na českém webu společnosti Samsung.

Televizory LG

V případě této značky jsou podle nápovědy k evropským verzím HBO Max podporovány pouze chytré televizory s operačním systémem webOS 3.5 a novějším. (Americká verze HBO Max uvádí podporu dokonce jen pro webOS 4.0 a novější.) Zjednodušeně jde o modely prodávané od roku 2017. Aplikaci standardně nainstalujete v televizoru z LG Content Store. Verzi systému ověříte v nabídce Nastavení, kde pokračujte volbou Všechna nastavení, Obecné a O této TV. Na obrazovce poté uvidíte informaci o verzi s tlačítkem Vyhledat aktualizace. Systém případně aktualizujte.

Televizory se systémem Android TV

Na systém Android TV spoléhá mnoho výrobců, najdete ho například v různých televizorech značek Sony, Philips, Sharp, Hisense nebo TCL. Konfigurace a verze systému se různí, v zásadě byste ale neměli mít potíže u žádného modelu vyrobeného po roce 2017. Čím vyšší verze systému Android TV, tím lépe. Postup aktualizace se může u jednotlivých výrobců lišit. Podle dosavadních sdělení HBO na sociálních sítích bude seznam podporovaných zařízení stejný jako v případě HBO GO, přičemž aplikace může teoreticky fungovat i na přijímači s Android TV, který není oficiálně podporován.

Apple TV

HBO Max spustíte pouze na zařízení Apple TV HD uvedeném v roce 2015 a obou generacích Apple TV 4K z let 2017 a 2021. Předchozí modely z let 2012, 2010 a 2007 podporovány nejsou.

Internetová stránka HBO Max

Pořady a filmy bude možné přehrávat také v prostředí internetového prohlížeče na adrese HBOMax.com. Provozovatel služby uvádí jako minimální požadavky systém Windows 7 a novější, respektive macOS X 10.10 (Yosemite) a novější. Čtveřici podporovaných prohlížečů tvoří Microsoft Edge, Chrome, Firefox a Safari ve verzi 12 a novější.

Mobilní telefony a tablety

Aplikaci HBO Max Originals nainstalujete na iPhone, iPad a iPod Touch se systémem iOS 12.2 a novějším. V případě telefonů a tabletů se systémem Android ji najdete v Google Play Store, kde si zároveň ověřte kompatibilitu se svým zařízením.

Zrcadlení obsahu z aplikace

Aplikace HBO Max pro telefony a tablety podporuje technologii AirPlay 2 i zařízení Chromecast. Chcete-li zrcadlit přehrávaný obsah na chytrý televizor nebo projektor, musí být obě zařízení připojena na stejnou Wi-Fi.

Herní konzole

Aplikaci HBO Max je možné nainstalovat na Sony Playstation 4 a nejnovější model Sony Playstation 5. Pokud máte Xbox One nebo Xbox Series X/S, aplikaci také bez problémů nainstalujete.