iStudy - školení Apple

Pro domácí uživatele, management a firemní týmy nabízíme komplexní znalostní a uživatelskou podporu produktů Apple. Série kurzů je zacílena na potřeby nových i pokročilých uživatelů, kteří se chtějí zdokonalit v práci s Apple zařízeními a systémem Mac OS X.

  • Kurzy z praxe – naši lektoři vám předvedou, jak Apple zařízení využívat v praxi. Jedná se o skutečné uživatelské znalosti pro běžné každodenní využití.
  • Ucelená témata – každý z kurzů tvoří samostatné ucelené téma. Pokud vás zajímá pouze některé z témat, stačí vám pouze jeden kurz.
  • Návaznost kurzů – kurzy jsou koncipovány tak, aby navazovaly vzájemně jeden na druhý. Při absolvování celého portfolia kurzů vám z běžných činností nezůstane nic utajeno.
Základní informace
  • Kurzy jsou vedeny lidmi, kteří dokonale znají produkty Apple a rádi se o vše s vámi podělí.
  • Odhalíme mnoho užitečných informací o operačním systému a produktech Apple.
  • Absolutní novinky je možné shlédnout osobně a na místě vyzkoušet.
  • Budoucí uživatelé si ověří, zda je Apple tím správným řešením.
  • Naučíme vás efektivně používat Apple pro práci i zábavu.
  • Garantujeme individuální přístup k potřebám každého účastníka.
  • Pracujeme v malých skupinkách o 4 účastnících v kurzu.
Apple a multimédia

Kurz je určen všem příznivcům multimediální tvorby, kteří si chtějí osvojit práci s programy iMovie, Photos. Získáte přehled o možnostech zpracování fotografií v Photos a jejich sdílení, o možnostech organizace fotografií včetně tvorby prezentací. Součástí kurzu je také tvorba krátkého videa v iMovie, import z kamery, možnosti střihu, titulků, ozvučení a export do požadovaných formátů či YouTube.

Získáte informace o možnostech archivace, nákupu a poslechu hudby z iTunes. Nahlédneme do tajů multimediální domácnosti, sdílení a přehrávání hudby i obrazu mezi počítači, přenosnými zařízeními a AppleTV. Získáte návod, jak používat iCloud.

Apple v kanceláři

Kurz je určen pro všechny uživatele, kteří se chtějí naučit pracovat se sadou iWork a vytvářet dokonalé dokumenty a tabulky. Sada obsahuje programy Pages pro vytváření textových dokumentů, Numbers pro vytváření tabulek a grafů.

Tématem bude také oblast importu dat z různých formátů, práce se šablonami, sdílení dat s iOS zařízeními prostřednictvím iCloudu.

Virtuální kancelář

Kurz je určen všem, kteří chtějí efektivně pracovat s e-mailem, kontakty, kalendářem, připomínkami a poznámkami v prostředí Mac OS X. Součástí je rovněž ukázka využití propojení na přenosná zařízení s možností volby okamžité synchronizace a ukládání do iCloudu.

Naučíte se plánovat události, zjišťovat dostupnost, sdílet kalendáře a další informace v týmu, firmě či rodině. Nezapomeneme na bezpečnost vašich dat a jejich zálohování. Ukážeme si, jak pracovat s vaší agendou, bezpečně a kdykoliv z libovolného počítače na internetu.

Profesionální prezentace

Kurz pro všechny zájemce o tvorbu efektních prezentací pomocí programu Keynote, který je nedílnou součástí sady iWork. Představíme tipy pro zpracování fotografií, animací a videa do vaší prezentace. Naučíme vás sdílet prezentaci s iOS zařízeními prostřednictvím iCloudu, využívat pro prezentace zařízení AppleTV, iPhone nebo iPad.

Začínáme s Apple

Kurz je určen všem novým nebo budoucím uživatelům Macu. Poznáte principy operačního systému Mac OS X, nyní v nejnovější edici El Capitan, a jeho ovládání. Představíme skvělé funkce systému, díky kterým si Mac získává příznivce – Dock, Spotlight, Dashboard, Mission Control, Time Machine.

Osvojíte si jak základní každodenní činnosti jako je správu souborů a složek, vyhledávání, práci v síti, zálohování, tak i používání vestavěných programů pro práci a zábavu – TextEdit, Address Book, Safari, Mail, iCal, iChat, QuickTime Player a další.

Napište nám zprávu

!
!
!
!

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami a zapracováním osobních údajů.

Souhlas se zasíláním obchodních sdělění.