Spojení Dragon Internet a Metronet

S platností od 1. 6. 2024 došlo ke spojení společností Dragon Internet a Metronet. Tento krok jsme podnikli s cílem nabídnout vám ještě kvalitnější a spolehlivější internetové služby.

Co jako zákazníci Metronetu získáváte hned?

  • Stejný nebo lepší internet. Současná rychlost internetového připojení zůstává beze změny. Ověřte si ale, zda na vaší adrese nenabízíme teď vyšší rychlost. Zákazníci na mikrovlnné síti se můžou brzy těšit na symetrickou rychlost internetu (tzn. stejná rychlost stahování i odesílání).
  • Pobočku v Kosmonosích s delší otevírací dobou. Pobočku v Kosmonosích nyní najdete na adrese Dragon Internet, Pod Loretou 883, Kosmonosy. Jsme tu pro vás každý pracovní den od 8.00 do 18.00.

           V případě technických potíží volejte nebo pište na známá čísla

           Po - Pá 8.00-20.00           +420 800 801 901, obchod@metronet.cz

           VIP a firmy 24/7              +420 326 20 20 20, noc@metronet.cz

           Zákaznický portál             METRONET (https://zakaznik.metronet.cz/)

 

Co získáte ve chvíli, až se vaše smlouva převede pod Dragon Internet?

  • Internet za stejných cenových podmínek. Pokud se rozhodnete zachovat stejnou rychlost internetu, cena za službu vám zůstane stejná, jako jste měli u Metronetu. Rádi vám ale nabídneme vyšší rychlost za zvýhodněných podmínek.
  • Technickou podporu 24/7 pro všechny. Naši technici jsou připraveni vám kdykoliv pomoct s vyřešením technického problému. 
  • Zákaznický portál Můj DragonZískáte moderní nástroj pro kontrolu svých služeb a vyúčtování s možností úhrady prostřednictvím platební brány. 
  • Internetovou televizi Skylink Live TV. Až 90 programů, z toho 62 v HD kvalitě. Vybírat můžete mezi filmovými, dokumentárními a dětskými programy. Fandíte fotbalu a tenisu? Programy CANAL+ Sport přináší živé přenosy zápasů Premier League a turnajů WTA. Chcete sledovat tréninky i závody Formule 1 živě nebo ze záznamu? Je to jen na vás.

Spojení našich společností je pro nás významným krokem k tomu, abychom vám mohli poskytovat nejlepší možné služby. Naším cílem je, aby vaše internetové připojení bylo rychlejší, stabilnější a dostupnější než kdy dřív, a nabídka doplňkových služeb byla ještě zajímavější.

V průběhu podzimu vás budeme kontaktovat, abychom uzavřeli novou smlouvu už se společností Dragon Internet. Vaše dotazy rádi zodpovíme i telefonicky na čísle +420 326 706 156. Jsme tu pro vás každý pracovní den od 8 do 18 hodin.