Votvíráme léto s Dragonem

 

Získejte lístek na festival Votvírák zdarma!

Objednejte si do 31.5. internet FiberHome nebo Vario a získejte lístek na populární hudební festival Votvírák zdarma. Pro získání vstupenky nezapomeňte při objednání sdělit heslo „Votvíráme léto s Dragonem“.

Pro získání vstupenky musíte splnit podmínky níže.  ↓ 

 

Podmínky kampaně Votvíráme léto s Dragonem 

 1. Kampaň Votvíráme léto s Dragonem (dále jen Kampaň) vyhlašuje společnost Dragon Internet a.s., sídlem Pod Loretou 883, Kosmonosy, PSČ: 293 06, IČ: 27237800, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. 9923 B (dále jen Vyhlašovatel).

 2. Předmětem kampaně je vstupenka na český festival Votvírák 2022 konaný 10 - 12.6.2022 v areálu letiště Boží Dar Milovice.

 3. Nárok na vstupenku vzniká objednáním nové služby Fiberhome nebo objednání nové služby Vario a sdělení hesla „Votvíráme léto s Dragonem“ 

 4. Kampaň trvá v období od 9. 5. 2022 do 31. 5. 2022 nebo vyčerpání množství vstupenek.

 5. Podmínky pro splnění kampaně: 

  1. objednání nové služby Fiberhome
  2. objednání nové služby Vario
 6. Předání vstupenek proběhne v sídle společnosti Dragon Internet Pod Loretou 883, Kosmonosy, PSČ: 293 06

 7. Tuto nabídku není možné kombinovat ani sčítat s jinými akčními nabídkami.

 8. Kampaň se nevztahuje na poskytování GSM služeb.

 9. Veškeré kroky uzavření smlouvy o připojení k internetu nebo službě Dragon TV budou vedeny obchodním oddělením společnosti Dragon Internet, a.s.

 10. Účastníci kampaně jsou si vědomi, že nemohou požadovat peněžité plnění výměnou za bonusy.

 11. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na neposkytnutí výhod v případě důvodného podezření na zneužívání kampaně nebo pokud dojde k porušení jakéhokoliv předpokladu vzniku a/nebo trvání nároku na výhody kampaně.

 12. Vyhlašovatel se zavazuje, že získané osobní údaje nebudou poskytnuty třetím stranám. Nakládání s poskytnutými daty se řídí platným zněním zákona o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU( 2016/678).